przedawnienie - Kancelaria Prawna | Paweł Skwarek

Przejdź do treści

Menu główne:

usługi


PRZEDAWNIENIENAKAZ SĄDOWY ZA PRZEDAWNIONY DŁUG
ANULUJ SĄDOWY NAKAZ ZAPŁATY!

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty albo pozew sądowy? Twój dług może być przedawniony, zawyżony albo w ogóle nienależny! W naszej kancelarii otrzymasz DARMOWĄ POMOC prawną.

Kancelaria działa na terenie całego kraju (zadłużenie z umowy kredytu, pożyczki i inne) a zapłata za sprawę pobierana jest dopiero po zakończeniu sprawy od przeciwnika (przegrywający sprawę płaci za koszt  adwokata lub radcy prawnego ustanowionego przez wygrywającego).

Jeśli w sprawie działa już komornik możemy doprowadzić do zatrzymania egzekucji

Kancelaria podejmuje się prowadzenia tylko spraw, które gwarantują sukces.


ARTYKUŁY


Likwidacja bankowego tytułu egzekucyjnego
W dniu 1 sierpnia 2016 roku skończyły się w Polsce czasy BTE, czyli bankowego bezprawia i egzekucyjnego eldorado, urządzanego na niczym nie uzasadnionej preferencji banków w sporach z konsumentami.

Przedawnienie długu - bankowy tytuł egzekucyjny
Nabywca wierzytelności niebędący bankiem nie może powoływać się na przerwę biegu przedawnienia spowodowaną wszczęciem postępowania egzekucyjnego na podstawie bankowego tytułu egzekucyjnego zaopatrzonego w klauzulę wykonalności (art. 123 § 1 pkt 2 k.c.).  

Terminy przedawnienia roszczeń
Jeśli wierzyciel zażąda spłaty roszczenia, które przedawniło się, dłużnik może skutecznie uwolnić się od tego żądania. Wynika to z treści art. 117 §2 kodeksu cywilnego:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
projekt i wdrożenie | punktreklam.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego